22:00
11
Sobota

FAYA Starters

reggae / ska

Na FAYA STARTERS party sa na jednom pódiu odprezentujú zakladatelia slovenskej klubovej ska a reggae dancehallovej scény, ktorí prvé akcie organizovali už v roku 1999.
vstup 3 €

Pôjde nielen o stretnutie starých priateľov ale najmä o skvelý žúr na ktorom sa budú púšťať vinyly z boxov plných 7 palcov mapujúcich jamajskú hudobnú scénu od historických 60s až po najsúčasnejší zvuk. Môžete sa tešiť na mega výber SKA, rocksteady, reggae, dubu a dancehallu v podaní tých najlepších selektorov v hre.

SISTA MAJKA
Dlhoročná rezidentka bratislavskej kaviarne Café Kút, kde pravidelne raz do mesiaca odpaluje reggae piatky. Vďaka jej dobrému vkusu sa z týchto večierkov stala kultová záležitosť.

BANDASKA
Nitrianska crew v súčasnosti zastupovaná najmä selektorom Richťom nikdy nikoho nenechá na pochybách, že samozrejmou súčasťou dobrého SKA je aj striktne anti rasistický svetonázor.

ROOTS and CULTURE
Selektor I MAN patrí nepochybne medzi priekopníkov reggae na Slovensku. Jeho povestný drevený military box vždy prekvapí zásobou kvalitného dubu a zásadných foundation riddimov.

JAH DIVISION SOUND GANG
REVEREND s RAS D sa po dlhom čase opäť ukážu spoločne za mixom aby bolo všetkým v klube jasné,prečo sa o ich GANGU vždy tvrdí že je legendárny.

Takže program na sobotu 11.2. je jasný a aj keď klasik spieva že Money is the root of all evil, treba si doma napchať peńaženky pretože v Subclube sa bude žúrovať až do rána.

Vstup only 3,- e all nite long !

fb: https://www.facebook.com/events/244949012611160/