22:00
21
Piatok

SPEKTRUM: Áčko Afterparty

various beats

vstup ?

FVLCRVM

Multiinštrumentalista Pišta Kráľovič s hudbou začínal v kostole, na gitare hrával jazz a funk, až kým sa ako teenager nezamiloval do synťákov. Okrem pôsobenia v indie-popových nvmeri (niekdajších Uniques) sa venuje aj DJ-ingu a produkcii vlastnej hudby ako FVLCRVM. Vo svojej tvorbe mieša future garage, bass a house, ale ovplyvňuje ho aj hiphopová kultúra.


Bulp

BULP je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby a držiteľa ocenenia Objav roka na Radio_Head awards 2015. Jeho tvorba predstavuje zmes melodických liniek, úderných rytmov, melancholických či
pozitívnych motívov. V hudbe organicky prepája rôznorodé zvuky a hudobné nástroje s dôrazom na silnú melódiu. Okrem laptopu, klávesov, perkusií a rôznych elektronických hračiek používa aj vlastný vokál a zamatový hlas jeho sestry Jany Štefancovej.


Nada El

Nada El je polovicou dj zoskupenia, ktore ma uz 4 roky rezidentnu akciu s nazvom Slu:t v Nuspirit bare. Jej sety su orientovane na techno. Pre festival acko si pripravila selekciu z labelov ako 50 weapons a Stroboscopic artefacts.

fb: https://www.facebook.com/events/1136858159714096/