22:00
30
Piatok

TECHNO GANG

techno

˥ Atómový kryt, ako priestor pre techno kultúru. Rytmická hudba, ako prostriedok komunikácie. Dlhá klenbová vstupná chodba, blikajúci stroboskop a stúpajúca para dáva značné črty tváre kolísky techna na Slovensku.
vstup 7 €

Tentokrát sa do nášho prísneho hladáčika dostal rakúsky gang - „TECHNO MACHT SINN“ a to hneď vďaka dvom menám. Rootless a Chris Nait, tvoria hodnoty pre rakúsku scénu, čoho dôkazom je, že pravidelne privádzajú významné mená.

Okrem vysoko zaradeného promotérskeho stupňa, majú aj produkčne našľapnuté a výsledkom je nie len ich posledné EP, ktoré získalo značnú pozornosť aj vďaka remixu od Darmeca, ktoré sa dostalo do prvej desiatky Techno Beatport Charts. Títo traja páni sa výborne dopĺňajú, takže ak sa vám vystúpenie Darmeca na Techno Gangu páčilo, Chris Nait & Rootless, rozhodne nebudú zaostávať.

V subclube potočí platňami Matroška, ktorého sety sú pestré, zvukovo neopočúvané a dokazuje, že techno má mnoho variácií. Na párty nebude chýbať ani domáci predstaviteľ melodického a špinávého techna Hasky a kladivár Bari.

fb: https://www.facebook.com/events/698896536928502/