22:00
7
Pondelok

Radio_FM Nudance Warm Up

drum’n’bass

V pondelok siedmeho mája sa v Subclube uskutoční obľúbený drum and bassový mayhem Nudance. Párty bude oficiálnym warm up-om pred blížiacim sa eventom Radio_FM Nudance v MMC, na ktorom vystúpia Skeptical & MC Fokus, Xilent, The Panacea, Cenco & Dykman, i1X & Renyz, Deep-throat, Pro:Tune či VJs Akasha. Prvý jún na dvoch stageoch v budove YMCA. Je na čo sa tešiť.
vstup 4 €

Po prvýkrát navštívi Bratislavu talentovaný maďarský producent Giocator, ktorý preferuje deepový neuro dnb a jeho tracky vyšli na labeloch Trust In Music, Black Seeds či Rotation Records. Techstepové duo Senseless Symptoms je slovenským raverom dobre známe a sú zárukou poriadnej terapie tela aj duše. Čerstvý deepový project Deep-throat tvorí dvojica IM3 a Fatsound a chalani prezentujú najkvalitnejšie deepové a neuro lámané beaty z vlastnej dielne a tiež bangery svetovej produkcie. Za gramcami sa predstaví aj mladá krv: Anonym a Stini.
Čaká nás zaujímavú noc, pestrá a poriadne tanečná, napokon ako vždy ☺. Do klubu vám postačia štyri éčka, dobrá nálada a smäd po vodke, ktorá bude za akciovú cenu. Vidíme sa v pondelok 7.mája o desiatej v Subclube!
FB: https://www.facebook.com/events/406460919381407/
Viac info o akcii Radio_FM Nudance nájdete na http://www.nudance.sk
DJs:
GIOCATOR (Hungary)  *Trust In Music, Black Seeds, Rotation rec.*
http://soundcloud.com/giocator
https://www.facebook.com/giocatorthepage

SENSELESS SYMPTOMS aka Schyzo & Shenkster (SK)
http://soundcloud.com/senseless_symptoms
http://soundcloud.com/schyzo/tridentpromo

DEEP-THROAT aka IM3 & FATSOUND (SK)  *Darktide rec., Nudance.sk *
http://soundcloud.com/imfreemusic
http://soundcloud.com/fatsounddj

ANONYM (SK)  *Natty Youth Sound*

STINI (SK)  *D@B Astoria, DNB Hurka*
http://soundcloud.com/giocator

  Latest tracks by Giocator