22:00
28
Sobota

YEBE

neuro funk

JEBE - to je naložená drum&bassová párty a zároveň narodeninová oslava Tejsty Bejkona a Bassinga na ktorú budú tvoje boty dlho spomínať. Celý večer budú rozoberať subclub majstri priamo od fachu.
vstup 3 €

Bassing - oslávenec ktorý okrem toho, že dokáže vypiť piva toľko sám váži likviduje parket absolútnymi peckami cez jump up až po neuro najvačsieho kalibru.
https://www.mixcloud.com/bassing/

MATZET - náš špeciálny hosť ku nám zavíta skoro až z konca sveta Považskej Bystrice kde vo svojej jaskyni vyrába tie najprisnejšie jump-upy, ktoré exportuje do celého sveta. Kým ty počúvaš Macke Geeho tak Macke Gee počúva MATZETA !
https://soundcloud.com/matzetdnb

Tejsty Bejkon - to je záruka najviac našlapaných trackov v setoch a garancia vyšmatlaných chlebov. Na tejto akcii odpáli svoj špeciálny narodeninový set. A možno rozdá aj nejaké darčeky!
https://soundcloud.com/tejstybejkon

DCKDST? - Bratislavský jump-upový štrámak a kráľ BASS Factory, ktorý dojde vypáliť účko do tla. Ani jedny nohavičky neostanú suché. Priprav sa na jumpmasaker…
https://www.mixcloud.com/DICKDOUST/

Drummatic /Bass Factory/ - zastupuje všetky žánre drum&bassu. Od tých pri ktorých si vyplačeš oči až po tvrdé neuro pri ktorom máš kvalitnú erekciu. Ak chceš kardio nemusíš chodiť do fitka…
https://www.mixcloud.com/Drummatic/

Darčeky nosiť nemusíš, prines si len dobrú náladu nech nám to všetkým dobre až do rána JEBE!

VSTUP: 3 eur celú noc

fb: https://www.facebook.com/events/954024908065418/