22:00
16
Sobota

YEBE? : Cloud 9

drum’n’bass

Vonku je už pomerne kosa, ale nezúfaj! Yebe?
vstup 3€ / 4 €

Tentokrát prináša tancovačku, ktorá ťa zaručene roztopí! Cloud 9 - to je synonymum pre noc plnú soulful drum&bassu, deepu a liquidu. Nevyžieraj doma salónky a mamkine vanilkové rožky, ale poď sa s nami naladiť na positive vibes!

Komando prinášajúce lásku a temnotu zároveň:

Bëor - absolútnu temnotu presekanú pompéznym vokálovým drumom prinesie tento pán, ktorého si mohol skontrolovať aj na zimnom lirku a ak si tak nespravil, tak by si nemal váhať ani sekundu. Beor, to sú basy a láska na Vaše hlavy!

Bassing (Yebe) - pivný someliér, záruka prepotených tričiek a bratislavský kráľ jungle a reagge drumNbassu tentokrát naloží liquidy a deepy, ktoré ťa nenechajú na zadku. Toto bude príliv top trackov, kde ťa nezachráni ani Mitch “Bjukenen” s Pamelou.

Tejsty Bejkon (Yebe) - a.k.a. Aka Manah. Samotár, ale v spoločnosti obľúbený. Synonymum pre najnašlapanejšie a najpestrejšie sety s rýchlymi prechodmi tentokrát prinesie set, o ktorom si budete rozprávať ešte pri vianočnej večeri.

Marek Deagon a.k.a just Dj Deagon - (Ibiza Spain resident since 2015) - pán DJ, ktorý je doma za mixom viac ako tvoja babka v kuchyni. Rezident na španielskej Ibize a boss Electro Playground ibiza, ktorý sa zastaví aj v Subclube a donese vlhlší sound od mora ako nohavky teenky. Ak chceš počut niekoho, kto má mix ošéfovaný viac ako japonci odmocniny, tak toto nemôžeš zmeškať!

Drummatic /Bass Factory/ - stálica za mixom operujúca pod crew BASS Factory. Chalan, pre ktorého je štandard servírovať top tracky od klasík až po novinky, ktoré su viac fresh ako bagety na račku. Keď sa postaví za mix znamená to len jedno - polož pivo a choď krepčit. Na scéne je tak dlho, že kebyže chceš vedieť jeho vek, tak mu musíš odrezať nohu a zrátať letokruhy.

VNIKNUTIE - 3evry / 4 evry
ÚNIK - FREE !

(vstup od 18r. cca 6570 dní)

fb: https://www.facebook.com/events/520042911708155/