22:00
8
Sobota

Yebe?: Crossfire vol. 1

drum’n’bass / jungle / dubstep / drumstep / hard drum'n'bass / neuro funk

Reveš doma v sprche, že ti už skončili prázdniny? Buď štýlový a príď sa vyplakať do atómového krytu, kde je to každému jedno.
vstup 3€ / 4 €

Počas noci si možes vychutnať všetky obľúbené žánre ako neurofunk, crossbreed, deep, jump up, jungle, dubstep, drumstep, trap či hard dnb. Buď ready na krížovú palbu všetkých žánrov polámaných beatov. Mix ošéfujú expetri z fachu.

Tejsty Bejkon (Yebe, BASS DOWN LOW fan page) - no words needed. Čakaj set zmastený viac než tvoja riť opaskom, keď si priniesol dvojku zo správania.

Bassing (Yebe, Jump up in 2 Jungle) - jungle sú jeho denný chleba, na ktorý si servíruje jump up lepšie ako roboši šunku a nezabudne samozrejme pridať špetku neura. Jeho sety si mohol počuť aj na Uprisingu, Basement festivale či Tridente.

Ka.Ya Infections - nám naseká nekompromisne tvrdý drum&bass lepšie ako Arabi kebab. Teš sa na prísny neurofunk, crosbreed či deep. Jeho sety si mohol skontrolovať na akciách Infections, Subfections, Destructions a kadejakých iných -ctions.

Akzara (ZooBass DNB)- Akzara a.k.a Jibbit & Sanx
(Jibbit) - môžte ho poznať aj pod umeleckým menom Jiptek. Tento mladý 18-ročný chalan z Levíc sa do dnb scény pustil naplno. Rozbehol crew a eventy pod názvom ZooBass, na ktorom hrali zvučné mená tvrdšieho drumbassoveho žánru. Dostal sa aj do susedskej českej crew N.Projekt. K žánrom ako NeuroFunk či Deep nikdy nemal ďaleko. Už zo začiatku títo dvaja chalani skúšali na konzole Neurove deep sety spolu v izbe a teraz sa rozhodli spraviť projekt Akzara. (Sanx) - taktiež 18-ročný chlapec z Levíc, ktorý je od začiatku verný NeuroFunkovému lámanému beatu a deepu. DJ-ingu sa venuje síce krátku dobu, no na eventoch už stihol support pre zvučné slovenské, české či zahraničné mená.

Conceptor (Bassault: Rave Execution) - boss Bassualt eventov a zástupca nekompromisného tvrdého dubstepu a trapu ti na hlavu naloží dropy, po ktorých sa budeš cítiť zlámaný viac ako keby si celý deň okopával zemiaky.

M.Y.O. -čekni novú krv, ktorá ti ulahodí tým najtemnejším deepom. Príď skontrolovať, čo spraví jeho nálož nízkych frekvencií s tvojím sluchom.

VLEZ - 3/4 EVRY do 23:00 3e potom 4e (VSTUP od 18r. !!!)
TIMELINE- ...SOON.

fb: https://www.facebook.com/events/230425304318616/