22:00
16
Piatok

YEBE? : Dirtbox Live! (UK)

drum’n’bass / hard drum'n'bass / neuro funk

Priprav sa na nálož pod hradnou skalou v podobe zahraničného hosťa a miestnych legiend, ktorí s tebou vyzametajú parket viac ako hráči curlingu (vygoogli si).
vstup 4€ / 5 €

Dirtbox Live - Tentoraz tu pre Vás máme špeciálny import priamo z UK. Obuj si svoje obľúbené chleby a priprav sa na top špinavý sound akým roluje parkety Dirtbox Live! Rezidenti na akciách RAM, HOSPITALITY, PLAYAZ UK, organizátori festivalu Made, Weird science či Raw. Chalani robili support Andymu C či Noisii. Majk ošéfuje MC Weeji. Ešte niečo?


Tejsty Bejkon (Yebe, Drum4Bass, BASS DOWN LOW fan page) - princ samotár, ale v spoločnosti obľúbený. Klasicky sa môžeš tešit na premakaný set a mastnejšie tracky ako langoše na zlatých pieskoch.

Bassing (Yebe, Drum4Bass Jump up in 2 Jungle)- podľa vône rozozná 12 druhov chmelu a rovnako dobre vycibrený vkus má aj na prvotriedny drum&bass. Môžeš sa tešiť na nekompromisné neuro preložené dramáčom všeho druhu.

EMER (BASS DOWN LOW fan page)- a.k.a. princ Krasoň. Svoje sety ktorými popraví tvoje kolenné kĺby je zvyknutý miešať na trojplatničke. Ak si ho ešte nepočul diktovať za mixom tak teraz je ten správny čas.

Apis b2b Deadway - toto duo ide ku sebe ide viac ako Eva a Vašek s rozdielom, že Vás nebudu šetriť ani sekundu. Rýchle prechody a dropy čo ti potrhajú šlachy. Ich pravidelné náklady môžeš kontrolovať na akciách pod značkou RAVEsyndicate.

+ CONTEST WINNER - chceš s nami otvárať Účko? Nakuchti svoj set najlepšie ako vieš, nahraj ho na souncloud alebo mixcloud pomenuj ho YEBE? : Dirbtox Live - Contest a pošli do správy. (dĺžka setu do 30 min.) Najlepší set bude vybratý 10.3.2018. Víťaz dostane tričko Yebe? a vstup pre svojho komplica.


Enter : 4 evry do 23:00 potom 5 evry (vstup od 18.rokov)

fb: https://www.facebook.com/events/1196663357133305/