22:00
1
Sobota

YEBE? : Neurofunk vs Jump up vol.2

neuro funk

YEBE? Áno, a kde inde ako znova pod legendárnou hradnou skalou. Opäť celú noc bude rezonovať Subclub masívnym bassom neurofunku a ostrým jump-upom.
vstup 3€ / 4  €

Kutlo - headliner, ktorý je fresh jak jahoda v oblasti neurofunku a tak isto je to aj nový člen pohanskej sekty Drumatch. Jeho fatality môžete pravidelne počuť na portáli NeurofunkGrid a tak isto aj pod vydavateľstvami Mindtech, Ammunition či Future Funk Music. V tomto prípade je lepšie raz počuť ako sto krát vidieť.

https://soundcloud.com/kutlodnb


Bassing - samozvaný kráľ z Vrakune ,degustátor lacných pív ťa príde povykrúcať na naložený neurofunkový set. Okrem piva má rád aj komplimenty na jeho účes.

https://www.mixcloud.com/bassing/


Tejsty Bejkon- okrem toho, že je to burger, ktorý má 865,28 kalórií, je to aj záruka setu o ktorom budeš rozprávať ráno mame keď sa doplazíš z Účka domov.

https://soundcloud.com/tejstybejkon


Hekrim - senecký vodník a producent nekompromisného neura zaručí, že po jeho sete budeš potrebovať chiropraktika a kĺbovú výživu na ďalší mesiac.

https://www.mixcloud.com/hekrim/

BLK Positiv - to nie je pohlavná choroba, ale krotiteľ beatov, lámač ženských sŕdc a vedúci jump-upu ktorý sa postará o to aby ste si kvalitne zošlahali podrážky.

https://soundcloud.com/ri-schvarcz

—————————————————————————————————————————


Vstup : 3/4 eur (tvoja peňaženka odporúča!!!)
18+

Partners :
kamdomesta, CITYLIFE.SK, Slovak drum n bass, Drum and Bass Family, Drop & Bass, NeuroDNB

https://www.facebook.com/events/1775940419390505/