22:00
27
Sobota

YEBE? : Special B-day Edition

drum’n’bass / hard drum'n'bass / neuro funk

Ďaľšia masívna tancovačka pod hradnou skalou sa bude niesť tentoraz v narodeninovom duchu našich oslávencov a aj samotnej crew, ktorá oslavuje 1. výročie svojho vzniku.
vstup 3€ / 4 €

DJs:

Tejsty Bejkon (Yebe, BASS DOWN LOW fan page, Drum4Bass) -
No words needed. Hey ho let’s go!

https://soundcloud.com/tejstybejkon/princess


Bassing (Yebe, Jump up in 2 Jungle, Drum4Bass) - Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Bassing, mocná princezna, zocelená žárem bitev a drum&bassu.. Síla… vášeň... pivo. Její odvaha změní svět.

Yasvi - španielsky štýl diktovania drum&bassu za mixpultom na Vaše hlavy Vám prinesie oslávenec Yasvi. V jeho setoch nájdeš pazvuky všetkých chutí!
Haz click aqui para escuchar sus tracks :

https://www.mixcloud.com/yasvi-glücklich/


DCKDST? (BASS Factory, Jump up in 2 Jungle) - hrdzavé ďžampapy, prísne neuro alebo temné deepy. Tým všetkým je až po uši vyzbrojený drum&bassový king DCKDST?.

ROSSYEBALL - to roz*ebal. vždy ked sa postavil za mix. A ináč tomu nebude ani tentoraz. Očakávaj solídnu nálož akustického tlaku

Baky Jnglst (Jump up in 2 Jungle) - jungle princ, ktorý sa nebojí zavítať do neurofunku, jumpu alebo iných subžánrov. Ak občas vymetáš nejakú tú párty tak vieš o čom hovorím.

Birdperson the JFreek - Yasviho špecíálny MC suport . Zbytočne niečo písať. Proste to musíš počuť.

Zlo-BA - Bratislavské zlo (Jump up in 2 Jungle) - Jeho revírom je stage. Jeho tempo je vražedné. Jeho súperom je BPM a je nasadený prevažne v noci. To je vycibrený flow a jeho chrlič MC ZLOBA.

DESP a.k.a. Martin Pentík - mladá krv priamo z Levíc servírujúca od klasiky cez deepy až po neuro ti prinesie zásobu fresh trackov. Obuj si piškoty ide sa krepčiť!


__________________________________

VLEZ DNU : 3/4 €
VLEZ VON : free
_________________________________

Partners:
Slovak drum n bass, NeuroDNB, kamdomesta, Basslife, Drum and Bass Family, Drumandbass wear, CITYLIFE.SK, Yebe, Drum4Bass, Jump up in 2 Jungle, BASS Factory

fb: https://www.facebook.com/events/156743628293692/